Pigment dekoracyjny Diamentowa Kolekcja Powiększ do pełnego rozmiaru

Pigment dekoracyjny Diamentowa Kolekcja

Poświata mieniąca się roziskrzonym srebrem lub ognistym, złotym pyłem.  Finezja i luksus zamknięte w unikatowej linii farb dekoracyjnych Diamentowa Kolekcja. Niech zawarta w niej esencja piękna rozbłyśnie na Twych ścianach tysiącem migoczących  gwiazd. Transparentny Akrylowy Lakier marki Dekoral Fashion po połączeniu z drogocennym pigmentem -  rozświetli ściany i doda im eleganckiego charakteru.

Więcej szczegółów

Przesyłka kurierska już od 16zł. (więcej o kosztach dostawy)
Błękit paryża

Ostatnie egzemplarze!


14.5

Poświata mieniąca się roziskrzonym srebrem lub ognistym, złotym pyłem.  Finezja i luksus zamknięte w unikatowej linii farb dekoracyjnych Diamentowa Kolekcja. Niech zawarta w niej esencja piękna rozbłyśnie na Twych ścianach tysiącem migoczących  gwiazd. Transparentny Akrylowy Lakier marki Dekoral Fashion po połączeniu z drogocennym pigmentem -  rozświetli ściany i doda im eleganckiego charakteru.   Oryginalny efekt dekoracyjny sprawi, że w Twym domu zagości atmosfera wyszukanego luksusu.
 

Jeśli szukasz inspirujących pomysłów, które zaskoczą Twój wyrafinowany gust,  wypróbuj jedną z dwóch propozycji Dekoral Fashion:

Iskrzące Srebro– Przywoła aurę przyjemnego zbytku. Doskonale współgra z żywymi kolorami takimi, jak czerwień i zieleń

Złoty Pył – Doda wnętrzu eleganckiego szyku. Idealnie pasuje do wyrazistych kolorów takich, jak grafit i fiolet

Zalety produktu

 • Rozświetla wnętrza
 • Łatwa aplikacja
 • Oryginalny efekt dekoracyjny

Zakres zastosowań Pigment dekoracyjny po wymieszaniu z Akrylowym Lakierem transparentnym marki Dekoral Fashion daje możliwość uzyskania różnorodnych efektów optycznych wewnątrz pomieszczeń na powierzchniach uprzednio pomalowanych odporną na szorowanie farbą marki Dekoral Fashion np. Colour&Style, Hypoalergiczna szorowalna farba lateksowa na dowolny, wybrany kolor (zgodnie z instrukcją na opakowaniu). Błyszczące drobinki dodane do lakieru sprawią, że powłoki nabiorą delikatnego blasku tworząc niepowtarzalną paletę barw i odmienią charakter każdego wnętrza.

W celu uzyskania efektu dekoracyjnego rozświetlenia malowanych elementów z drewna należy uprzednio przygotowane podłoże pomalować emalią AKRYLUX marki Dekoral na dowolnie wybrany kolor.Wyglad powłoki:

Dekoral Fashion iskrzące srebro dzięki lśniącym srebrnym cząsteczkom tworzy zachwycający efekt rozświetlenia ściany, pomieszczenie staje się rozjaśnione, iskrzące srebrem, jak obsypane migoczącymi drobinkami tworzącymi niepowtarzalny nastrój.
Dekoral Fashion efekt iskrzące srebro - doskonale wygląda na odcieniach bieli, szarości, grafitu i fioletu. Opalizujące, delikatnie mieniące się w kolorze srebra ściany idealnie komponują się z klasycznym jak i modernistycznym wystrojem oraz współgrają ze szkłem i stalą.

Dekoral Fashion złoty pył dzięki migoczącym złotym cząsteczkom, które intensywnie odbijają światło, tworzy w pomieszczeniach wrażenie złotej słonecznej poświaty. Wnętrze nabiera delikatnego blasku, elegancji, luksusu i tajemniczego iskrzenia.
Dekoral Fashion efekt złoty pył - doskonale wygląda na odcieniach bieli, zieleni, czerwieni i brązu. Delikatnie mieniące się w kolorze złota ściany doskonale podkreślają charakter zdobionych powierzchni tworząc stylowy klimat wnętrz.

1. Przygotowanie podłoża

 • Odpowiednio przygotowane podłoże pomaluj odporną na szorowanie farbą marki Dekoral Fashion, np. Colour&Style, Hypoalergiczna szorowalna farba lateksowa na dowolny wybrany kolor (zgodnie z instrukcją na opakowaniu).
 • W celu uzyskania efektu dekoracyjnego rozświetlenia malowanych elementów z drewna, odpowiednio przygotowane podłoże pomaluj emalią AKRYLUX na dowolnie wybrany kolor (zgodnie z instrukcją na opakowaniu).
 • Powierzchnie pomalowane farbami emulsyjnymi odpornymi na szorowanie lub emaliami (powłoki nieuszkodzone, czyste, stabilne) odtłuść poprzez umycie wodą z dodatkiem środków myjących.


2. Malowanie

 • Dokładnie wymieszaj pigment dekoracyjny z Akrylowym Lakierem Transparentnym marki Dekoral Fashion bezpośrednio przed użyciem.
 • Zalecana proporcja 5g pigmentu dekoracyjnego na 1L lakieru. Dla uzyskania mocniejszego efektu dodaj max. 10 g pigmentu dekoracyjnego na 1L lakieru.
 • Przed aplikacją wykonaj próbę na małej powierzchni w celu uzyskania zamierzonego efektu.
 • Nie wykonuj poprawek na podeschniętej powierzchni. Może to spowodować nierównomierne rozłożenie pigmentu.

 

3. Dodatkowe informacje

 • Maluj w temperaturze +10°C do +25° C i wilgotności max. 60%.
 • Po zakończeniu malowania narzędzia umyj wodą.
 • W czasie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenia przed użytkowaniem wywietrz do zaniku charakterystycznego zapachu.
 • Pigmentu dekoracyjnego nie mieszaj z farbami emulsyjnymi i emaliami.
 • Pigment dekoracyjny stosuj wyłącznie w połączeniu z Akrylowym Lakierem Transparentnym marki Dekoral Fashion. Wyrób nadaje się do malowania powierzchni gładkich i strukturalnych.